Satış Sözleşmesi

Tuzbiber Satış Politikaları ve Satış Sözleşmesi

Satış politikamız tuzbiberstandup.com’daki bilet satışı hakkında kullanıcılarımızı en iyi şekilde bilgilendirmek amacıyla düzenlenmiştir. TuzBiber olarak hedefimiz biletinizi en kolay ve en güvenli şekilde temin edebilmenizdir. Satış Politikamız aynı zamanda Kullanım Koşulları’nında bir bölümünü oluşturur. Tuzbiberstandup.com adresinden bilet alarak Kullanım Koşullarını, Satış Politikası ve Sözleşme hükümlerini ve Gizlilik Beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda, herhangi bir bilet alım işlemi gerçekleştirmeden ve siparişinizi onaylamadan önce bizle bilgi@tuzbiberstandup.com mail adresi üzerinden temasa geçmenizi öneririz. Sitemizden bilet satın alarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden bilet satın aldığınızda, etkinlik biletleri ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını belirtmek isteriz.

Bilet ile ilgili koşullar

 1. 1.Satın almış olduğunuz bilet TuzBiber’e aittir ve TuzBiber herhangi bir sebep göstermeden biletinizi, bilet ücretini iade etmek suretiyle geri alabilir. Bileti satın alan kişi, biletin münhasıran şahsi kullanım için satın alınmış olduğunu hiçbir iş veya ticari faaliyetin bir unsurunu teşkil etmek üzere satın alınmadığını beyan ve taahhüt eder. Özel olarak, bilet satılamaz, ilave ücretle olsun diğer şekilde olsun satışı teklif edilemez; reklam, (yarışma ve çekilişler de dahil) promosyon veya diğer ticari maksatlarla kullanılamaz. Biletin, üzerinde yazılı fiyattan daha yüksek bir fiyata satılması veya satışına teşebbüs edilmesi, hiçbir ücret iadesi veya diğer telafi olmaksızın bilete el koyma veya iptal için haklı sebep teşkil eder.
 2. 2.Bietler online olarak düzenlenip, mail ile gönderilmektedir ve iadesi yoktur.
 3. 3.Bir etkinlik iptal edildiğinde veya tarihi değiştirildiğinde uygulanacak prosedür TuzBiber tarafından belirlenir ve duyurulur. TuzBiber, bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda bilet sahiplerine söz konusu iptalden haberdar etmek için makul gayreti gösterecektir, bununla birlikte bilet sahiplerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya tarih değişikliğinden mutlak surette haberdar edileceği ile ilgili garanti ve taahhütte bulunmamaktayız. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ve/veya tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin tarihi ve saati konusunda bilgi sahibi olma sorumluluğu size aittir.
 4. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve Etkinlik Organizatörü’nün kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara, rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, mekan ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma ya da mekana almama hakkına sahiptir. Mekanda, güvenliğinizi sağlamak amacıyla zaman zaman güvenlik araması yapılabilir.
 5. 5.TuzBiber’in bilet sattığı etkinliklerde TuzBiber yetkilileri dışında kalan kişilerin çekim yapması yasaktır. Çekim yapılması durumunda çekilen görüntülerin silinmesi istenecektir. Yapılan uyarılara rağmen çekim yapmaya devam edilmesi durumunda Organizatörler çekim yapan kişileri gösteriden çıkarma hakkına sahiptir.
 6. Etkinlik Organizatörü, müşterilerin dışarıdan getirdiği yiyecek ve içeceklerin mekana sokulmasını yasaklayabilir.
 7. Etkinlik mekanı, Etkinlik Organizatörü ve TuzBiber, müşterilerin şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmez.
 8. Etkinlik Organizatörü, engellilere kılavuzluk eden köpekler haricinde, hayvanların etkinlik sahasına sokulmasını yasaklayabilir.
 9. Biletler, kişi başına, kredi kartı başına belli bir maksimum adet ile sınırlandırılabilecektir.
 10. Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukuku’na tabidir.
 11. Siparişin onaylanması aşamasında ve ödeme bilgilerinin girilmesinden önce, ödeyeceğiniz toplam bedel de dâhil olmak üzere, sözleşmenin tüm şartları sizler tarafından açıkça görülmektedir. Dolayısı ile bileti satın alarak ve siparişi onaylarak, işbu sözleşme hükümlerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı yineler, siparişi onaylamadan önce tüm sözleşme hükümlerini dikkatlice incelemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.
TUZBİBER’LE İLGİLİ SON GELİŞMELERDEN, PERDE ARKASINDA YAŞANANLARDAN VE İNDİRİM KODLARINDAN HERKESTEN ÖNCE HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OL!