Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Uzun ilişkiler serisinden çıkış, ayrılık sonrası haller, bekar hayat, taşınmalar, çocukluktan gelen keşifler, politik çözümler, hayatı anlamlandırmaya dair çabalar,
Türkçe’nin yenilikçi kullanım önerileri ve ülkemizde yaşamaya dair umut verici fikirlerle Utku Ergin, interaktif stand-up gösterisiyle 15 Ocak Pazar 20:00’da 01 PGM Sahne Adana’da!

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra, yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir. Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

 

Detaylar

Tarih:
15 Ocak
Saat:
20:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

01 Burda PGM Sahne Adana
Ahmet Remzi Yüreğir, Mahallesi, Erdal Acet Cd. D:No:1, 01130, 01130 Seyhan/Adana
Adana, 01130 Türkiye
Telefon:
(0322) 880 00 01
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top