Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

TuzBiber+ her perşembe +’nın sağ tarafına başka bir komedyen alıyor. Başında 3 açılış komedyeninin de 15’er dakika sahne alacağı gecenin en sonunda sahneye gecenin +’sı çıkıyor. TuzBiber+Gözde Karakaya 26 Mayıs Perşembe 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de!

Murat Gençoğlu, Ali Congun, Hidayet Tılı’nın açılış komedyenleri olduğu bu geceyi Engin Türkoğlu sunuyor.

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber+Gözde Karakaya
TuzBiber+Gözde Karakaya 26 Mayıs Perşembe 20:30'da Aylak Bar Kadıköy’de! Murat Gençoğlu, Ali Congun, Hidayet Tılı'nın açılış komedyenleri olduğu bu geceyi Engin Türkoğlu sunuyor.
90,00
31 uygun

Detaylar

Tarih:
26 Mayıs 2022
Saat:
20:30
Ücret:
₺90
Etkinlik Kategori:
,

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top