Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

+1’in sunduğu TuzBiber Ankara Stand-Up Komedi Festivali 29 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında 17 Şov ile Haymatlos Mekan’da!

Ankara’dan İstanbul’a yeni taşınan komedyen Engin Türkoğlu; ekonomik gelişmeler, aşk hayatı, sanal markette çalışırken yaşadıkları ve çocukken kendini deli yürek zannedip babaannesini nasıl zehirlediğinden bahsediyor. Engin Türkoğlu tek kişilik gösterisi ile 29 Kasım Pazartesi 21:30’da Haymatlos Mekan’da! Açılışı ise, Caner Dağlı yapıyor.

 Şov Haymatlos Mekan’da düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Engin Türkoğlu
Ankara'dan İstanbul'a yeni taşınan komedyen Engin Türkoğlu; ekonomik gelişmeler, aşk hayatı, sanal markette çalışırken yaşadıkları ve çocukken kendini deli yürek zannedip babaannesini nasıl zehirlediğinden bahsediyor. Engin Türkoğlu tek kişilik gösterisi ile 29 Kasım Pazartesi 21:30'da Haymatlos Mekan'da! Açılışı ise, Caner Dağlı yapıyor.
70,00
61 uygun

Detaylar

Tarih:
29 Kasım 2021
Saat:
21:30
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:
, ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Haymatlos Mekan
Kavaklıdere, Konur Sok. 73/B, 06640 Çankaya/Ankara, Türkiye
Çankaya / Ankara, Ankara 06680 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top