Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Karışık kuruyemiş gecemiz TuzBiber 6’lıda birbirinden farklı 6 komedyen 15’er dakika sahne alıyor. TuzBiber 6’lı her çarşamba saat 16:30’da, Aylak Bar Kadıköy’de!

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber 6'lı
TuzBiber 6’lı: 7 Nisan Çarşamba 16:30’da, Aylak Bar Kadıköy’de!
50,00
24 uygun

Detaylar

Tarih:
7 Nisan 2021
Saat:
16:30
Ücret:
₺50
Etkinlik Kategori:
, , , , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top