Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.
  1. Erkeklere, kadınlara, çocuklara, akrabalara, konulara, komşulara karşı, tek tabanca şovu ile Seda Yüz 28 Aralık Salı 20:00’da Aylak Bar Kadıköy’de! Açılışı ise Ali Fuat Ergüner yapıyor.

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Seda Yüz
Erkeklere, kadınlara, çocuklara, akrabalara, konulara, komşulara karşı, tek tabanca şovu ile Seda Yüz 28 Aralık Salı 20:00'da Aylak Bar Kadıköy’de! Açılışı ise Ali Fuat Ergüner yapıyor.
70,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
28 Aralık 2021
Saat:
20:00
Ücret:
₺70
Etkinlik Kategori:
,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top