Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Murat Gençoğlu “Özlemediğim Şeyler Var” isimli gösterisiyle,  5 sene sonra döndüğü ülkesine olan özlemini anlatıyor. Murat Gençoğlu tek kişilik gösterisiyle, 1 Temmuz Cuma 21:15’da Aylak Bar Kadıköy’de!

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova en geç yarım saat sonra giriş yapabilirsiniz. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir. Katılım sağlamadığınız gösterilerin bilet iadesi yapılmamaktadır.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Murat Gençoğlu
Murat Gençoğlu tek kişilik gösterisiyle, 1 Temmuz 21:15'da Cuma Aylak Bar Kadıköy'de!
90,00
6 uygun

Detaylar

Tarih:
1 Temmuz 2022
Saat:
21:15
Ücret:
₺90

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top