Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İsmail Türküsev, tüm hassasiyetlere dokunma konusunda çok hassas davrandığı tek kişilik gösterisi ile 16 Ağustos Salı 21:30’da Nomads Fethiye’de!

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra, yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir. Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
İsmail Türküsev-Fethiye
İsmail Türküsev, tek kişilik gösterisi ile 16 Ağustos Salı 21:30'da Nomads Fethiye'de!
100,00
57 uygun

Detaylar

Tarih:
16 Ağustos 2022
Saat:
21:30
Ücret:
₺100
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Nomads Fethiye
Yanıklar mahallesi Kanalbaşı caddesi No:2 Fethiye
Fethiye, Fethiye 48300 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top