Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

İsmail Türküsev, tüm hassasiyetlere dokunma konusunda çok hassas davrandığı tek kişilik gösterisi ile 17 Ağustos Çarşamba 20:30’da Dadya Dostane Datça’da!

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra, yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir. Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
İsmail Türküsev-Datça
İsmail Türküsev, tek kişilik gösterisi ile 17 Ağustos Çarşamba 20:30'da Dadya Dostane Datça'da!
120,00
97 uygun

Detaylar

Tarih:
17 Ağustos 2022
Saat:
20:30
Ücret:
₺120
Etkinlik Kategori:

Mekan

Dadya Dostane
İskele mh, 65. sk No:9, 48900 Datça/Muğla
Muğla, Datça 48900
Telefon:
0545 413 05 18

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top