Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Vay Be Podcast’in arsız ikilisi Engin Türkoğlu ve Caner Dağlı peş peşe 35’er dakikalık şovları ile,

28 Temmuz Perşembe 21:00’de Aylak Bar Kadıköy’de sizleri bekliyor olacak.

 

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova en geç yarım saat sonra giriş yapabilirsiniz. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir. Bilet iadesi yoktur.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Engin Türkoğlu&Caner Dağlı
Vay Be Podcast’in arsız ikilisi Engin Türkoğlu ve Caner Dağlı peş peşe 35'er dakikalık şovları ile, 28 Temmuz Perşembe 21:00'de Aylak Bar Kadıköy’de sizleri bekliyor olacak.
90,00
40 uygun

Detaylar

Tarih:
28 Temmuz 2022
Saat:
21:00
Ücret:
₺90
Etkinlik Kategori:
,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top