Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Emre Günsal’ın “Emre Günsal Bir Saat Ayakta Durup Konuşuyor” ve “Şakalar”dan sonra tamamladığı üçüncü tek kişilik uzun gösterisi “Sonsuz Şaka”, komedyenin kendisi tarafından “hani bi maymunu bi daktiloyla odaya kapatıp yeterince uzun süre beklersen elbet bi gün tuşlara rastgele basarken baştan sona Hamlet’i yazacaktır diye bi muhabbet var ya, onun gibi bi şey yaptım sanırım” diye tanımlansa da Emre’nin burada bahsi geçen maymunun ne sabrına, ne de her yazdığı şeyi yarım saat sonra silmeyecek özgüvenine sahip olduğunu unutmamak gerek. Yine de para verip izlemeye değer olduğundan şüphe yok. Benim şüphem yok yani. Emre ben. Bunu ben yazıyorum.

Emre Günsal, tek kişilik şovu ile 30 Eylül Cuma 19:30’da Aylak Bar Kadıköy’de!

 

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra,  yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir.  Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Emre Günsal
Emre Günsal, tek kişilik şovu ile 30 Eylül Cuma 19:30'da Aylak Bar Kadıköy'de!
110,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
30 Eylül 2022
Saat:
19:30
Ücret:
₺110
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top