Loading Etkinlik
This event has passed.

Deniz Göktaş politik ve kara mizah esintili şovu ile 7 Nisan Çarşamba, 17:00’da Route Ankara Sahnesi’nde! Açılışı ise Ali Fuat Ergüner ve Gizem Kara yapıyor.

Şov Route Ankara’nın sahnesinde düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biletler are no longer available

Detaylar

Tarih:
7 Nisan
Time:
17:00
Fiyat:
₺60
Event Categories:
,

Organizer

TuzBiber
Email:
bilet@tuzbiberstandup.com
Website:
www.tuzbiberstandup.com

Mekan

Route Ankara
Kocatepe Mahallesi, Selanik 2 Caddesi, No 70, Çankaya
Ankara, Türkiye 06420 Türkiye
Google Map
Phone:
0312 424 00 23
Go to Top