Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Standup’ta 10. senesini dolduran Deniz Alnıtemiz şova gelenlere eğlenceli bir 90 dakika vaad ediyor. Hala bir Deniz Alnıtemiz şovu izlemediyseniz bunu kaçırmayın diyoruz, net. Deniz Alnıtemiz tek kişilik gösterisi ile 31 Ekim Cumartesi 22:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! Açılışı ise Efe Tunçer yapıyor.

 

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

 

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Deniz Alnıtemiz
60,00
22 uygun

Detaylar

Tarih:
31 Ekim 2020
Saat:
22:30
Ücret:
₺60
Etkinlik Kategori:
,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top