Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Uzun bir aradan sonra çıkacağı ilk tek kişilik gösterisinde, Çağla Alkan özel hayatına dair merak edilenleri cevaplıyor.

Çağla Alkan, tek kişilik gösterisi ile 13 Kasım Pazar günü 19:30’da Aylak Bar Kadıköy’de!

 

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra,  yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir.  Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Çağla Alkan
Çağla Alkan, tek kişilik gösterisi ile 13 Kasım Pazar günü 19:30'da Aylak Bar Kadıköy'de!
120,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
13 Kasım 2022
Saat:
19:30
Ücret:
₺120
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top