Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Gece geç saat komedisi TuzBiber Ayaktayız her Cuma ve Cumartesi 23:00’da Aylak Bar Kadıköy’de! Listede olan olmayan bütün komedyenlerin ansızın sahneye çıkabildiği Ayaktayız’a, ön yargılarınızın yerini bira ile doldurmak isterseniz, sizleri de bekliyoruz.

Şov Aylak Bar Kadıköy’de düzenlenecektir. Şov içerisindeki oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde ayarlanmış olup kişi sayısı azaltılarak sınırlandırılmıştır. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ayaktayız
Gece geç saat komedisi TuzBiber Ayaktayız her Cuma ve Cumartesi 23:00'da Aylak Bar Kadıköy'de! Listede olan olmayan bütün komedyenlerin ansızın sahneye çıkabildiği Ayaktayız'a, ön yargılarınızın yerini bira ile doldurmak isterseniz, sizleri de bekliyoruz.
60,00
22 uygun

Detaylar

Tarih:
8 Ekim 2021
Saat:
23:00
Ücret:
₺60
Etkinlik Kategori:
, ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top