Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “Çevreden Merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği tek kişilik gösterisi ile 29 Kasım Salı 20:00’da Oksijen Cep Sahne Ordu’da!

 

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra,  yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir.  Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ali Congun-Ordu
Ali Congun, tek kişilik gösterisi ile 29 Kasım Salı 20:00’da Oksijen Cep Sahne Ordu'da!
145,00
26 uygun

Detaylar

Tarih:
29 Kasım 2022
Saat:
20:00
Ücret:
₺145
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Oksijen Cep Sahne
Düz mahalle Fidangör sokak no:1/3 Altınordu- Ordu 52100 Ordu, Ordu Province
Ordu, 52100 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0506 583 31 25
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top