Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “Çevreden Merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği tek kişilik gösterisi ile 11 Haziran Cumartesi 20:00’de F Stop Cabaret & Musichall Eskişehir’de!

18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşındkan küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Ali Congun - Eskişehir
Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “Çevreden Merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği tek kişilik gösterisi ile 11 Haziran Cumartesi 20:00'de F Stop Cabaret & Musichall Eskişehir'de!
85,00
39 uygun

Detaylar

Tarih:
11 Haziran
Saat:
20:00
Ücret:
₺85
Etkinlik Kategori:

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

F Stop Cabaret & Musichall
Cassaba Modern (Hoşnudiye Mah. 770.Sok. No:3/A) 26100 Eskişehir Türkiye
Eskişehir, 26100 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0 532 782 28 69
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top