Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

TuzBiber’in yeni formatı TuzBiber+ her perşembe +’nın sağ tarafına başka bir komedyen alıyor. Başında 3 açılış komedyeninin de 15’er dakika sahne alacağı gecenin en sonunda sahneye gecenin +’sı çıkıyor.  TuzBiber+Ömer Harmankaya 28 Temmuz Perşembe 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! İsmail Türküsev, Cemil Marki ve Tuna Kalınsaz’ın açılış komedyenleri olduğu bu geceyi Berk Karan sunuyor.

Şov Aylak Bar Kadıköy’ün Bahçe bölümünde düzenlenecektir. 18 yaş ve üstü bilete tabidir. 18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir. Şova biletiniz ile beraber istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
TuzBiber+Ömer Harmankaya
TuzBiber+Ömer Harmankaya 28 Temmuz Perşembe 20:30'da Aylak Bar Kadıköy'de! İsmail Türküsev, Cemil Marki ve Tuna Kalınsaz’ın açılış komedyenleri olduğu bu geceyi Berk Karan sunuyor.
90,00
25 uygun

Detaylar

Tarih:
28 Temmuz 2022
Saat:
20:30
Ücret:
₺90
Etkinlik Kategori:
, , ,

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesini Görüntüle
Go to Top