Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Türkiye’nin en önemli ilişki uzmanı ve seksoloğu Tutkum Boğuşmak, 2 saatlik interaktif gösterisiyle 27 Kasım Pazar akşamı, 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! 

* Tutkum Boğuşmak gösterileri yayınlanmak üzere çekilmektedir. Bu nedenle gösteri öncesi gişede muvafakatname imzalamanız istenecektir.

18 yaşından küçükler şova giriş yapamaz. Şov esnasında sigara içmek yasaktır. Aynı şekilde şov esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması da yasaktır. Çekim yapmanız durumunda maalesef çektiğiniz görüntüleri silmeniz talep edilecektir. TuzBiber şovlarda ses ve görüntü kaydı yapabilir ve kayıtları kullanma hakkına sahiptir. Yemek ve içki servisi de şov boyunca devam edecektir.(Dışarıdan yiyecek ve içecek ile girmek yasaktır.) Gösteri başladıktan sonra,  yarım saat geç gelme hakkınız vardır. Aksi halde biletiniz iptal edilecektir.  Bilet iadesi yoktur. Güvenlik sebebi ile biletinizi iade edebilme hakkı organizatöre aittir. Şovu sabote etmeniz durumunda dışarı çıkmanız istenecektir.

Biletler

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tutkum Boğuşmak
Türkiye'nin en önemli ilişki uzmanı ve seksoloğu Tutkum Boğuşmak, 2 saatlik interaktif gösterisiyle 27 Kasım Pazar akşamı, 20:30’da Aylak Bar Kadıköy’de! 
250,00
0 uygun
Sold Out

Detaylar

Tarih:
27 Kasım 2022
Saat:
20:30
Ücret:
₺250
Etkinlik Kategori:

Mekan

Aylak Bar Kadıköy
Caferağa Mah. Tellalzade Sk. No:13
Kadıköy / İstanbul, İstanbul 34710 Türkiye
Mekan Websitesini Görüntüle

Organizatör

TuzBiber
E-posta:
bilet@tuzbiberstandup.com
Organizatör Websitesini Görüntüle
Go to Top